Investice do odpadu

Go Green wooden sign with a forest background

Recyklujte a profitujte zároveň. Plasty nás obklopují každý den všude kam se podíváme. Prakticky bychom si nyní život bez plastů nedokázali představit. Většina plastových věcí je určena na jedno použití. Plasty se dají recyklovat, ale pouze malá část z množství vyrobených plastů se recykluje. Recyklovat plasty může každý a vydělávat na nich také. 🙂

Recyklace plastů je nejziskovější oblastí na poli recyklace.

  • Spotřeba plastů vzrostla 20x za posledních 50 let;
  • 86 % evropského plastu se exportuje do Číny;
  • Pouze 20 % světového plastu se recykluje, zbytek se stále spaluje;
  • Zisky recyklačního průmyslu se v roce 2014 odhadovaly na 372 miliard EUR.

Vzniká hodně příležitostí jak plast využít jako investorskou příležitost. Například Nizozemci chytli příležitost recyklování plastů pořádně za pačesi. Nizozemci do 3 let chtějí začít stavět silnice z recyklovaného plastu. Silnice vydrží údajně až 3x více než u běžného asfaltového povrchu.

Společnost Recyclix se soustředí na zpracování recyklace polyethylenu a polypropylenu, které jsou jedním z nejpoužívanějších plastů na světě.

Investovat do Recyclic může opravdu každý již od 20 EUR s výnosem 14% za 5 týdnů. Při investici 1000 euro získáte výnos 140 euro po každém 5 týdením cyklu. V programu Recyclix jsem již 3 měsíce a je jedním z mnoha způsobů jak investovat své peníze se zajímavým zhodnocením.

Více informací ZDE

About The Author

Jan Kraus

Ač je mi pouze 20 let a předpokládá se, že si chci především užívat mladého života, není tomu tak. Odjakživa potřebuji ve svém životě vyšší cíle. Věnovat čas věcem, které pro mne nemají smysl, je ztrátou mého času. Studuji a čas, který zrovna nevěnuji učení, trávím vymýšlením nových možností, jak a v čem úspěšně podnikat. Svět podnikání a vydělávání peněz je to, co mě jednoduše baví a naplňuje.