Brian Tracy vás naučí, jak prodávat. Nepropásněte svoji šanci!

PPC web 2c

Již 23. a 24. dubna 2016 proběhne v Top Hotelu Praha živá akce s Brienem Tracym, celosvětově uznávaným autorem a expertem v oblasti osobního rozvoje. Spolu s ním vystoupí v TOP Hotelu Praha i Jan Mühlfeit, Andy Harrington a 6 dalších speakrů.

2

Kdo vlastně Brian Tracy je?

Brian Tracy je legendární pojem v oblasti marketingu a prodeje. Během své cesty za úspěchem vyzkoušel celou řadu pouček a doporučení. Nyní má firmu Brian Tracy International, která se věnuje školení a výuce podnikatelů, manažerů a obchodníků. Sám Brian je autorem 19 úspěšných knih, ve kterých shrnuje všechny důležité poznatky, které získal a které vyzkoušel. Za dobu své činnosti již vytvořil více než 300 audiovizuálních výukových materiálů, které pomáhají lidem po celém světě zlepšit své zisky a dosáhnout svých snů. Neustále se věnuje sebevzdělávání a všechny získané informace se snaží dát do společného kontextu nebo je ověřit vlastní praxí.

Máte zájem více prodávat a být více úspěšný?

Chcete více prodávat, zaujmout lidi svou marketingovou strategií nebo celkově posunout svůj život jiným a úspěšnějším směrem? Potom musíte něco změnit. A změňte přesně ty věci, které děláte špatně. A jaké to jsou? To vám poví právě Brian Tracy na semináři. Investice do vzdělání je ta nejlepší věc, kterou pro sebe můžete udělat, tak nepodceňujte skutečné šance.

Pro koho je akce určena a je vůbec pro mě?

Jestli patříte mezi ambiciózní lidi, rozhodně byste si neměli nechat ujít tento přednáškový seminář plný všeho podstatného, co vám pomůže posunout se dopředu při své cestě za snem. Pokud toužíte změnit svůj život a být úspěšnými, na nic nečekejte a začnete hned. A tím prvním krokem je získání dostatečného množství správných a hlavně účinných informací.

Chci více informací

About The Author

Jan Kraus

Ač je mi pouze 20 let a předpokládá se, že si chci především užívat mladého života, není tomu tak. Odjakživa potřebuji ve svém životě vyšší cíle. Věnovat čas věcem, které pro mne nemají smysl, je ztrátou mého času. Studuji a čas, který zrovna nevěnuji učení, trávím vymýšlením nových možností, jak a v čem úspěšně podnikat. Svět podnikání a vydělávání peněz je to, co mě jednoduše baví a naplňuje.