Knihy, které by jste si měli přečíst, pokud chcete být úspěšní. Víte jaké to jsou?

knihy

Čtete knihy? Osobně se musím přiznat, že nejsem zrovna zapálený čtenář, ale rád čtu knihy od úspěšných lidí. Myslím si, že vzdělání pomocí knih je jednou z nejlevnějších variant, jak se začít vzdělávat. Knihy jsou cenově dostupné pro každého, kdo to myslí se svým vzděláním vážně.

Sestavil jsem zde pro vás seznam několika knih, které jsem přečetl a doporučuji každému přečíst si je také. 🙂

bohaty_tata_chudy_tata_kniha_2001_01_MED

Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho

Pokud jste tuto knihu nečetli, doporučuji přečíst. Umístil jsem ji jako první, protože právě tato kniha mi zřejmě nevíce pomohla změnit mé uvažování a začít si tak plnit mé sny. Mám velmi rád knížky od Roberta Kiyosakiho, protože mají obrovskou hodnotu a vím, že čas strávený nad jeho knihami nebude ztrátou mého času.

img_195309_orig

Myšlení k bohatství od Napoleona Hilla

Tato kniha je jednou z nejprodávanějších a každý, kdo si ji přečetl, ví proč. 🙂 U této knížky jsem si uvědomil, že musím myslet trochu jinak, než myslí ostatní. V knize se dozvíte nejen to, co máte dělat na cestě k vašemu úspěchu, ale i jak to máte dělat.

img_176621_orig

Nejbohatší muž v Babylóně od George Clasona

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspirativních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů. Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze.

144134_big

Jak myslí milionáři

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde!
V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací humoru, životních zkušeností a moudrých postřehů ukáže, že všechny finanční návyky a hlavně zlozvyky si s sebou nesete už od nejútlejšího věku. Dozvíte se také, jak své podvědomí přečíst a jak je vylepšit, abyste vydělávali více a abyste dokázali své peníze udržet.
V druhé části najdete 17 zásad, které odlišují zámožné lidi od těch chudších. Ke každé patří i praktické cvičení a názorný návod, jak své myšlení zlepšit a jak dosáhnout úspěchu teď a tady!
Ekerovo učení už ovlivnilo životy čtvrt milionu lidí – a díky jeho revoluční knize je nyní můžeme poprvé poznat i my v České republice.
Toto jsou knihy, které mi pomohly a pomáhají na cestě k mému úspěchu. Jáké knihy čtete vy? Napiš pod tento článek do komentářů 🙂
arrow
About The Author

Jan Kraus

Ač je mi pouze 20 let a předpokládá se, že si chci především užívat mladého života, není tomu tak. Odjakživa potřebuji ve svém životě vyšší cíle. Věnovat čas věcem, které pro mne nemají smysl, je ztrátou mého času. Studuji a čas, který zrovna nevěnuji učení, trávím vymýšlením nových možností, jak a v čem úspěšně podnikat. Svět podnikání a vydělávání peněz je to, co mě jednoduše baví a naplňuje.