Jan Kraus: “Vydělávání je mým koníčkem”

Ač je mi pouze 19 let a předpokládá se, že si chci především užívat mladého života, není tomu tak. Odjakživa potřebuji ve svém životě vyšší cíle. Věnovat čas věcem, které pro mne nemají smysl, je ztrátou mého času. Studuji a čas, který zrovna nevěnuji učení, trávím vymýšlením nových možností, jak a v čem úspěšně podnikat. Svět podnikání a vydělávání peněz je to, co mě jednoduše baví a naplňuje.

Nemohl jsem se dočkat, až si založím svou první společnost. Hned, jak mi bylo 16 let, jsem si plný nadšení založil společnost na opravu mobilních telefonů, tabletů a PC. Ano, očekával jsem příliš, a mé očekávání to zcela nenaplnilo. Byla to však má první zkušenost. Následoval vlastní e-shop, jehož prostřednictvím jsem prodával čínské mobilní telefony. E-shop mi však zabíral příliš mnoho času, prodal jsem jej. Konečně jsem narazil na to pravé.

Síťový marketing – milionová cesta k penězům

Při svém hledání jsem narazil na síťový marketing. Po počáteční nedůvěře jsem zjistil, že je to skvělá příležitost, jak se nejen stát podnikatelem, ale především úspěšným podnikatelem. Na síťovém marketingu mě nejvíce překvapila jednoduchost a jasná pravidla. Během krátké doby jsem dosáhl skutečně zajímavých úspěchů a příjmů, o kterých se mi předtím ani nesnilo.

První kroky s Amazonem

Neusnul jsem na vavřínech a pustil jsem se do nového projektu, který mě zcela pohltil. Na jaře letošního roku jsem zahlédl projekt “Online milionáři”, který vedli Honza Furiš s Adrianem Kolekem, o podnikání na největším internetovém obchodu na světě Amazon. Společně s otcem absolvujeme své první kroky a těšíme se z prvních, byť drobných úspěchů. Vzorem jsou nám lidé, kteří se právě na Amazonu hravě prosadili a nyní vydělávají statisíce korun měsíčně.

Mým současným cílem je nejen prorazit, ale také přitom pomoci podobně naladěným lidem, jako jsem já a můj otec, dosáhnout stejných úspěchů.